İADE VE DEĞİŞİM

İade ve Değişim
Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 30 gün içerisinde iade edilecek ürünün aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekmektedir. İade edeceğiniz ürünü, tüm fatura nüshaları ile paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, tüm aksesuarlarıyla ve iade sebebinizi faturanın arkasındaki, İade Formunu doldurarak göndermeniz gerekmektedir. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan kabul edilmemektedir. Ürünler ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir. İade ürün bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Para iadenizin bankanıza bağlı olarak, kredi kartınıza yansıması iadeden sonra 10 gün sürebilir. Sipariş içinde kullanmış olduğunuz hediye çekiniz varsa çeklerinizin tamamı yeniden tanımlanacaktır.

İade etme süresi kaç gündür?

Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre kanunen 7 gün olan bu süre içerisinde iade etme hakkına sahipsiniz

Hangi ürünleri iade edemiyorum?

Tüm ürünlerde satıcıdan kaynaklı bir sıkıntı olmadığı sürece iade ya da değişim yoktur. (Renk, beden, model değişimi yoktur. Yalnızca firmamızdan kaynaklı hata, defo vs. sorunlarında iade veya değişim mümkündür.)

İademi hangi adrese göndereceğim?

İade Adresi: Londra Asfaltı Kuleli Mevkii E-5 Karayolu üzeri AİRPORT AVM Bakırköy/ İstanbul

(İade talebiniz için lütfen öncelikle 0539-437-65-30 numaralı Whatsapp hatlarımızdan bizimle iletişime geçin. )

İadede kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

İade talebiyle tarzhanem.com’a gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir. Siparişiniz ile birlikte gelen 2 adet faturanın arka yüzünde mesafeli satış sözleşmesi bulunan nüshasındaki iade formunu eksiksiz doldurarak gönderebilirsiniz.

İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak?

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra tarzhanem.com tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde “artı bakiye” olarak kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır tarzhanem.com un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

“Elime geçen ürün kusurlu”. Ne yapmam gerekiyor?

Öncelikle yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz. Belirtmiş olduğunuz ürün tedarikçi firma stoklarında bulunduğu takdirde, değişim yapılacak ve yeni ürün tarafınıza gönderilecektir. Ancak kampanyalarımızın stoklarla sınırlı olduğunu belirtmek isteriz. Ürün/ürünlerin tedarikçi firma stoklarında olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir. İade işlemleri detayı için bkz. “Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?”

Tutar iadem neden taksit taksit yapılıyor?

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir